Sayfa Yükleniyor

Davet

...

Davet

Davet

Değerli meslektaşlarım;

Sizleri Necmettin Erbakan Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi adına 23-25 Eylül 2022 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan 7. Uluslararası 18. Ulusal Hemşirelik Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Yaşantımızın her alanında önemli değişimlere yol açan COVİD 19 pandemisi etkinliklerin ertelenmesine neden oldu. Korana virüs nedeni ile ertelenen kongremizi 2022 yılında yapmayı planlıyoruz. Kongremizin ana teması “Hemşirelikte Değişimi Yönetmek: Yeni Dünya, Yeni Zorluklar, Yeni Yollar” olarak belirlenmiştir. Ana tema doğrultusunda sağlıklı bir toplum hedefine ulaşmak için araştırma, değişim, bilişim, etik, bakım gibi konularda bilimsel bilgilerin paylaşılması için ulusal ve uluslararası bilim insanlarının katılımı ile sizlerle birlikte olmayı hedeflemekteyiz.

Yeni bilimsel bilgi ve uygulamaları paylaşmak üzere, sizleri, geçmişin mirasını ve kültürel birikimini bugünle birleştirmiş, dünyanın “Mevlana” ile tanıdığı; hoşgörü ve sevgi şehri KONYA’ya davet ediyoruz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygı ve sevgilerimizle Konya’da buluşmak üzere hoşçakalın.

Prof. Dr. Emel EGE
Kongre Başkanı

Top